Košík  

product (prázdny)

KategórieAKCIA

  • FC Kráľovská glazúra - Royal icing 900g
  • 5,70 € (-20%)
    4,56 €

Všetky akcie

Odber noviniek

MAKARÓNKY- otvorená kategória

MAKARÓNKY
Makrónkové šialenstvo vypuklo aj u nás!
Očaria vás nielen neodolateľným vzhľadom, ale aj skvelou chuťou! Lahodné pestrofarebné makrónky skvele chutia a sú výbornou ozdobou vášho stola.

Povedzme si, teda čo sú zač.

Macarons sú koláčiky pozostávajúce z dvoch základných častí. Prvou z nich je samotná “škrupinka” koláčika. Tú tvoria len tri suroviny, ktorých kvalita sa výrazne odráža na konečnom koláčiku. Ich základ tvorí mandľová múka, bielka a cukor. Sú prirodzene bezlepkové a to je ich nesmierna výhoda.

Tak ako je pri macarons dôležitá kvalita mandľovej múky, tak sú dôležité aj správne vybrané a hlavne správne skladované a pripravené vaječné bielka. Cukor už predsa len zohráva trošku menšiu úlohu v tejto alchýmii.

A áno, pripraviť správny, chutný a nádherný macaron je hotová veda. Človek sa hrá s miligramami, sekundami a aj pol stupňami v rúre. Všetko je dôležité a môže zničiť výsledný efekt.

Preto sme pripravili pre Vás už hotové zmesi bez konzervantov, palmového oleja, umelých farbív a bez hydrogenizovaného tuku. Stačí pridať bielka odstáte min.2-3dni, držať sa postupu a makrónky zvládnete na výbornú.